POLISH LANGUAGE

Info od Skye Bazaar dla polskich klientów:
kontakt e-mail: info@skyebazaar.com
 1. Kochani, my tutaj na Skye jesteśmy tylko małym warsztatem, manufakturą, która ma swoje grono klientów i wspólpracowników, i tacy mali chcemy tutaj pozostać. Nigdy naszym celem nie było robienie 'biznesów', raczej - razem z Wami - staramy się zamieniać dziewiarską pasję w pracę i odwrotnie. Nie jesteśmy też sklepem, w którym towar czeka na półkach, każdy nasz motek jest nakręcony przez nas na miejscu. Nie możemy absolutnie tego przyśpieszyć. Na stronie sklepu i tutaj od dawna podajemy informację, że mamy bardzo dużo zamówień i trzeba na nasze nitki poczekać. W zależności od tego ile tych zamówień mamy - jest to od 7 do 45 dni!
 2. Jeśli uzgodnicie z nami termin dostawy, jesteśmy w stanie w naszym wolnym od pracy czasie, na tzw. drugiej zmianie, zrealizować to szybciej. Jeśli nie wiemy, że wysłaliście zamówienie - czeka ono w kolejce!
 3. Jeśli ktoś przeoczył taką informację i okazuje się, już po wsyłaniu zamówienia, że nie może lub nie chce tak długo czekać - pamiętajcie, że każde zamówienie można anulować, automatycznie pieniądze wrócą na Wasze konto.
 4. W tym roku znacznie wzrosła nam liczba zamówień, niestety także zaginionych lub opóźnionych paczek. Jeśli to było z naszego powodu - do tej pory zawsze wysyłaliśmy Wam nowe motki, lub robilismy zwrot pieniędzy. Tak też robilismy w przypadku, gdy paczka została zagubiona przez Royal Mail - chociaż prawnie nie ponosimy odpowiedzialności za wysłaną i zagubiona w drodze przesyłkę.
 5. W ostatnim czasie tych spraw jest jednak więcej, dlatego - aby zabezpieczyć i Was i nas samych - zmieniliśmy dzisiaj w nocy sposób wysyłania paczek na 1st/2nd Tracked and Signed - dzięki temu - zawsze będziemy mogli sprawdzić, co sie z daną przesyłką stało, czy została zaakceptowana przez nasz POST OFFICE, czy została przekazana do rozdzielni i czy została dostarczona.
W związku z tym:
 • wzrosła nasza opłata za wysyłkę w UK do £4.60 (tyle kosztuje tracking)
 • podnieśliśmy nasz free shipping na £50.00
 • nie odpowiadamy za zagubione lub opóźnione paczki jeśli jest to spowodowane przez Royal Mail
 • nie odpowiadamy za zagubione lub opóźnione paczki jeśli nazwisko, imię, adres, a w szczególności kod pocztowy podany jest błędnie przez klienta
 • informacja z numerem trackingowym znajduje się w zamówieniu, przesyłana jest automatycznie e-mail lub/i sms - jeśli adres e-mail i numer telefonu podane są prawidłowo (czasem lądują w SPAMie)
 • nie jesteśmy w stanie kontaktowac się z urzędami pocztowymi odbiorców w poszukiwaniu przesyłki
 • strona Royal Mail, gdzie można zgłosic problem z zagubioną lub opóźnioną paczką jest tutaj: https://personal.help.royalmail.com/app/answers/detail/a_id/317/related/1
Poprawiamy nasz serwis dla Was i równoczesnie chronimy naszą pracę - stąd zmiany, mamy nadzieję, że na lepsze.