Informacje w języku polskim

Info od Skye Bazaar dla polskich klientów w UK: 
  • FIRMA SKYE BAZAAR

  Jesteśmy bardzo małym, rodzinnym warsztatem produkującym motki ombre, który działa dla Was już 6-ty rok.

  Nasza pracownia znajduje się w malowniczej Szkocji, daleko na północy, na małej wyspie Skye. Dawno temu zakochaliśmy się w tym miejscu i dlatego też wpisaliśmy go do naszej nazwy.

  Produkujemy włóczkę ombre, z wysokiej jakości przędzy, której kolory wypełniają Wasze piękne projekty. Nasze motki nazywają się Mandala Yarn.

  Nigdy naszym celem nie było robienie biznesu i wielkiego handlu, raczej - razem z Wami - staramy się zamieniać naszą dziewiarską pasję w pracę, i odwrotnie.

  Nie jesteśmy też typowym sklepem, w którym towar czeka na półkach, ponieważ  każdy nasz motek jest nakręcony przez nas według Waszych projektów. Jest to dość czasochłonna praca i nie możemy absolutnie tego procesu przyśpieszyć. 

  Do wyboru mamy około 100 kolorów, 10 glitterów, a każdy motek może zostać nawinięty w gramaturze od 50 do 700 g.  Dostępna ilość nici w motku od 3 do 8. 

  Istnieje też możliwość zamówienia u nas pełnych szpuli pojedyńczej przędzy.

  Praca nasza polega na nawijaniu motków, a wykonujemy to na elektrycznych nawijarkach, jednak każdy węzełek przy zmianie koloru wiążemy ręcznie.

  Jest to proces czasochłonny, wymagający skupienia i uwagi, i nie jesteśmy w stanie tego przyspieszyć.

  Czas realizacji zależy od ilości Waszych zamówień, które w danym momencie otrzymujemy, i jest to liczba zmienna.

  Szczególnie przez ostatni rok, w okresie lockdownu, dostajemy bardzo dużo zamówień oraz zapytań i nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiedzieć na nie szybko.

  Z uwagi na to bardzo serdecznie prosimy o wcześniejsze uzgadnianie terminów dostawy. Znacznie ułatwi nam to zaplanowanie pracy, a Wam pozwoli podjąć decyzję, czy chcecie czekać na nasze włóczki.

  Prosimy o kontakt PRZED wysłaniem zamowienia poprzez wiadomość prywatną na Facebooku, na moje konto. Jestem tu jedyną osobą, która posługuje się językiem polskim.

  Anna Bednarz

  https://www.facebook.com/bednarzanna1

  Zapraszamy Was również serdecznie do naszej grupy na Facebooku:

  Ombre Yarn UK

  Jest to ciepłe i spokojne miejsce, w którym dbamy o spokojną atmosferę i w którym wymieniamy się informacjami, doświadczeniami oraz staramy się wspierać nawzajem, równocześnie dobrze bawiąc i rozwijając nasze wspólne dziewiarskie pasje.

  W grupie znajdziecie też najbardziej aktualne informacje o naszej działalności, godzinach pracy, oferty, promocje oraz zaproszenia do innych, współpracujących z nami firm.

  Uwaga!

  Jeśli ktoś przeoczył informację o naszym terminie dostawy i okazuje się, już po wsyłaniu zamówienia, że nie może, lub nie chce tak długo czekać - pamiętajcie, że każde zamówienie można anulować, automatycznie pieniądze wrócą na wasze konto. Prosimy również o taką informację.

  • COVID-19
  W ostatnim roku znacznie wzrosła nam liczba zamówień, niestety także zaginionych lub opóźnionych paczek. Jeśli to wydarzyło się z naszej przyczyny - do tej pory zawsze wysyłaliśmy Wam nowe motki, lub robiliśmy zwrot pieniędzy. Tak też postępowaliśmy w przypadku, gdy paczka została zagubiona przez Royal Mail - chociaż prawnie nie ponosimy odpowiedzialności za wysłaną i zagubiona w drodze przesyłkę.
  W ostatnim czasie tych spraw jest jednak więcej, dlatego - aby zabezpieczyć i Was i nas samych - zmieniliśmy sposób wysyłania paczek na 1st/2nd Tracked and Signed - dzięki temu - zawsze będziemy mogli sprawdzić, co sie z daną przesyłką stało, czy została zaakceptowana przez nasz POST OFFICE i czy została dostarczona.
   W związku z tym:
   • wzrosła nasza opłata za wysyłkę w UK do £4.60 
   • nie odpowiadamy za zagubione lub opóźnione paczki jeśli jest to spowodowane przez Royal Mail
   • nie odpowiadamy za zagubione lub opóźnione paczki jeśli nazwisko, imię, adres, a w szczególności kod pocztowy podany jest błędnie przez klienta
   • informacja z numerem trackingowym znajduje się w naszym systemie pocztowym i zostanie sprawdzona w przypadku zaginięcia przesyłki
   • nie jesteśmy w stanie kontaktowac się z urzędami pocztowymi odbiorców w poszukiwaniu zaginionej przesyłki